FRÝDEK-MÍSTEK V úvodním přípravném klání se hattrickem zaskvěl útočník Aron Chmielewski, ve druhém duelu třikrát skóroval kanonýr Martin Růžička.

HC FRÝDEK-MÍSTEK – HC OCELÁŘI TŘINEC 1:4

„Farma“ se dostala do vedení zásluhou Kaluse. Oceláři si všechny góly schovali na závěrečnou třetinu, ve které dominoval autor hattricku Martin Růžička.

Byl to hodně těžký zápas, především proto, že jsme znovu hráli pouze na tři lajny. Tempo bylo hrozně vysoké a když hrajete proti Frýdku, který má mladé kluky, kteří výborně bruslí, nemáte čas vydechnout. Zápas ale splnil účel,“ konstatoval zadák Ocelářů Filip Haman.

BRANKY A NAHRÁVKY: 20. Kalus (Klimša) – 40. Růžička (Vrána), 44. Haman (M. Kovařčík), 54. Růžička (Dravecký), 60. Růžička. Rozhodčí: Mrkva, Kubičík – Bartek, Dohnal. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 1884. Třetiny: 1:0, 0:1, 0:3.

FR. MÍSTEK: Daneček – J. Adámek, Michálek, Krzak, Hrachovský, Kudla, Rufer – Čmiel, Klimša, Martynek – Stuchlík, Przybyla, Havránek – Mikulík, Kaukič, Peterek – Flok, Raška, Kalus – Konečný.

TŘINEC: Bartošák – Musil, Galvinš, Doudera, Kundrátek, Haman, M. Adámek – Dravecký, Vrána, Růžička – Hrehorčák, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Adamský, Hladonik, Kofroň – Kvasnica.