TŘINEC Spíše urputný boj s četnými chybami než okulahodící hokejová podívaná. Oceláři v dohrávce přemohli pražskou Spartu a bodově dostihli Hradec s Libercem.

HC OCELÁŘI TŘINEC – HC SPARTA PRAHA 2:1

Do první nebezpečné šance se dostala Sparta, ale Pech nastřelil pouze tyčku. Na druhé straně Pražané přišli o puk, Polanský vyslal na zteč svačinu a ten svůj nájezd zakončil přesnou střelou zápěstím.

Pražané srovnali poté, co se Piskáček vrátil z trestné lavice a samostatný úprk, do kterého se dostal, završil vyrovnávajícím gólem.

Branek bylo doslova jako pověstného šafránu, tu rozhodující vsítil po báječné Galvinšově nahrávce hráč utkání Chmielewski, který vzápětí po samostatné akci a souhře s Ciencialou minul odkrytou klec.

BRANKY A NAHRÁVKY: 5. Svačina (Polanský), 35. Chmielewski (Galviņš, Růžička) – 17. Piskáček (Pech). Rozhodčí: Hradil, Nikolic – Svoboda, Lhotský. Vyloučení: 2:5, Musil 5+ do konce – Jones do konce. Bez využití. Diváci: 4 751. Třetiny: 1:1, 1:0, 0:0

TŘINEC: Hrubec – Krajíček, Gernát, Musil, Galviņš, Roth, Doudera – Růžička, M. Kovařčík, Hrňa – Svačina, Polanský, Adamský – Dravecký, Hladonik, Bukarts – O. Kovařčík, Cienciala, Chmielewski.

SPARTA: Sedláček – Piskáček, Delisle, Ouellet-Blain, Kalina, T. Dvořák, Košťálek, Pavelka – Buchtele, P. Vrána, A. Kudrna – Smejkal, Klimek, Forman – Kumstát, Pech, Rousek – B. Jones, Sill, K. Klíma.

Komentáře