Oceláři se postarali o drama, na body ale nedosáhli

TŘINEC Nový extraligový ročník třinečtí Oceláři zahájili prohrou na ledě Zlína.

PSG BERANI ZLÍN – HC OCELÁŘI TŘINEC 4:2

Úvodní perioda přinesla domácím dvojitou radost – nejprve Hrubce překonal Lotyš Kulda a posléze také Popelka. A když po polovině utkání v přesilovce skóroval Herman, na třineckého brankáře to už bylo moc, své místo uvolnil Hamerlíkovi.
Oceláři se dvěma slepenými zásahy z holí Adamského a Chmielewského vrátili do zápasu, nicméně Berani se o body připravit nenechali a v posledních okamžicích jejich vítězství střelou do prázdné brány pojistil Kubiš.

BRANKY A NAHRÁVKY: 9. E. Kulda (Šlahař), 14. Popelka (P. Sedláček, Karafiát), 33. Herman (J. Ondráček), 60. Kubiš – 47. Adamský (Svačina, D. Musil), 48. Chmielewski (Marcinko, Gernát). Třetiny: 2:0, 1:0, 1:2.

ZLÍN: J. Sedláček – Freibergs, Ferenc, Nosek, Žižka, Valenta, Řezníček, Gazda – Kubiš, Fořt, J. Ondráček – E. Kulda, Werbik, Poletín – Šlahař, Fryšara, Herman – Popelka, P. Sedláček, Karafiát.

TŘINEC: Hrubec (33. Hamerlík) – Krajíček, Doudera, Musil, Matyáš, Gernát, Haman – Bukarts, Marcinko, Chmielewski – Adamský, Vlach, Svačina – Cienciala, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Dravecký, Viedenský, Hrňa – Hladoník.

Komentáře