Oceláři urvali v Chomutově bod. Je to spíš ztráta, řekl Roth

TŘINEC Oceláři poprvé v sezoně prohráli s Chomutovem, padli v prodloužení. V tabulce drží třetí místo před Vítkovicemi.

PIRÁTI CHOMUTOV – HC OCELÁŘI TŘINEC 3:2 p

Dlouho se nic podstatného nedělo, až ve druhé polovině střetnutí si Piráti vypracovali dvoubrankový náskok. Oceláři manko smazali v poslední minutě a vynutili si tak prodloužení. To ovšem netrvalo dlouho, druhý bod na konto Pirátů přihodil Růžička.

„Jeli jsme sem s tím, že chceme vyhrát. Věděli jsme ale, že Chomutov hraje o všechno a budeme to mít těžké. Půl zápasu byl soupeř lepší, neměli jsme dobrý pohyb, ztráceli jsme krok. Za stavu 2:0 pro Chomutov jsme se ale zvedli, protože nám teklo do bot. Nakonec je ten bod možná pro někoho zlatý, ale spíš bych mluvil o ztrátě,“ pravil třinecký zadák Vladimír Roth.

BRANKY A NAHRÁVKY: 37. Hlava (Šťovíček, Lauko), 41. Koblasa (Skokan, Smejkal), 61. V. Růžička (Vondrka) – 42. Petružálek (Jank), 60. O. Kovařčík (Hrňa). Rozhodčí: Lacina, Kika – Hynek, Gerát. Vyloučení: 3:5, Flemming – Marcinko, 10 min. Bez využití. Diváci: 3845. Třetiny: 0:0, 1:0, 1:2 – 1:0.

CHOMUTOV: Š. Lukeš – Knot, Valach, Dietz, Flemming, L. Chalupa, Slovák, Szathmáry – Koblasa, Smejkal, Skokan – Sklenář, V. Růžička, Vondrka – Poletín, Huml, Vantuch – Lauko, Šťovíček, Hlava.

TŘINEC: Hrubec – Krajíček, M. Doudera, D. Musil, Roth, Jank, L. Kovář, Zahradníček – Rákos, Marcinko, Martin Růžička – Dravecký, R. Vlach, Hrňa – Adamský, Polanský, Petružálek – Chmielewski, Cienciala, O. Kovařčík.

 

Komentáře