Oceláři uspěli ve Varech. Nemohli jsme si dovolit je podcenit, řekl Hrubec

TŘINEC Do třetice všeho dobrého. Ve třetím utkání sezony hokejisté Třince zaznamenali premiérové body, zvítězili na ledě Karlových Varů.

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC OCELÁŘI TŘINEC 0:2

Gólman Ocelářů Šimon Hrubec uhájil čisté konto, jeho partě stačily na vítězství dvě branky. Tu první vsítil Chmielewski, pojistku přidal O. Kovařčík.

Říkali jsme si, že to jsou jen dva zápasy, před námi je dalších padesát. Opakovali jsme si, že nějaké body určitě přijdou a nejlépe by bylo, získat je už teď. Je dobře, že se to povedlo zrealizovat,“ konstatoval po zápase brankář Ocelářů Šimon Hrubec.

Jeho celek na ledě nováčka rozhodně nečekala procházka rajskou zahradou.

Ze dvou zápasů jsme měli nula bodů, proto jsme si nemohli dovolit někoho podcenit či koukat na to, že soupeř přišel z první ligy. Vary hrají poctivý bruslařský hokej, tím jsou známé. Energie předvedla výborný výkon, ale nám se podařil první gól, což bylo asi rozhodující. Pokud by se nám nepodařila druhá branka, mohlo to být ke konci dost zajímavé,“ dodal Hrubec.

BRANKY A NAHRÁVKY: 29. Chmielewski (Bukarts, Krajíček), 42. O. Kovařčík (Krajíček). Rozhodčí: Pražák, Sýkora – Malý, Pešek. Vyloučení: 5:4, Skuhravý 10 min. Využití: 0:1. Diváci: 3365. Třetiny: 0:0, 0:1, 0:1

K. VARY: F. Novotný – Sičák, Krejčí, Šafář, M. Rohan, L. Vágner, Šenkeřík – T. Rachůnek, Balán, Flek – O. Beránek, Gríger, Kohout – Lapšanský, Skuhravý, Gorčík – T. Mikúš, Kverka, Stloukal – T. Havránek.

TŘINEC: Hrubec – Krajíček, M. Doudera, D. Musil, Adámek, Gernát, Haman – Bukarts, Marcinko, Chmielewski – Adamský, Cienciala, Svačina – Dravecký, Hrňa, Hladonik – M. Kovařčík, O. Kovařčík, Viedenský – R. Vlach.

Komentáře