Oceláři zlomili Pardubice v nájezdech

TŘINEC Čtvrtfinálová bitva mezi Třincem a Pardubicemi začala z pohledu Ocelářů lépe – Dynamo složili v samostatných nájezdech. 

HC OCELÁŘI TŘINEC – HC DYNAMO PARDUBICE 3:2

Oceláři vtrhli do utkání jako velká voda, jenže po několika minutách se jejich nápor vytratil a hra se vyrovnala. K vidění byl svižný hokej, zajímavé situace před oběma brankami, častá vyloučení i atraktivní doprovodný program, jen na branky v síti Pardubic domácí obecenstvo čekalo marně.

Třinečtí se snažili demonstrovat, že mají sílu dračí, ale hosté s nimi v úvodních dvou třetinách drželi krok. Změnilo se až na začátku závěrečné periody, kdy Polanský dvoustým gólem za Oceláře otevřel skóre zápasu.

Náskok Ocelářům vydržel krátce, po střele Trončinského se z prvního zásahu v play-off radoval Beran. Vzápětí tentýž hráč šikovnou tečí strhl vedení na stranu Dynama. Oceláři odpověděli v přesilovce z hole Ciencialy.

V prodloužení branka nepadla, vítěze určily až samostatné nájezdy. Rozhodující proměnil Růžička.

BRANKY A NAHRÁVKY: 42. Polanský (Svačina, Růžička), 56. Cienciala (Vlach), rozh. naj. Růžička – 43. Beran (Trončinský, Čáslava), 54. Beran (Cardwell). Rozhodčí: Pešina, Kika – Brejcha, Jelínek. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. Diváci: 4849. Třetiny: 0:0, 0:0, 2:2.

TŘINEC: Hrubec – Krajíček, Doudera, Musil, Roth, Linhart, Matyáš – Petružálek, Vlach, Růžička – Dravecký, Cienciala, Hrňa – Adamský, Polanský, Svačina – Rákos, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Kvasnica.

PARDUBICE: Kacetl – Čáslava, Trončinský, Wishart, Cardwell, Mojžíš, Hrabal, Ščotka – Rolinek, Marosz, P. Sýkora – Treille, Tomášek, T. Svoboda – Perret, Poulíček, M. Kaut – Bojko, Dušek, Beran.

 

Komentáře