Odpoledne i Noc s Andersenem si děti v Návsí náramně užily

NÁVSÍ Sportování, zájmová činnost, stezka odvahy, překvapení a samozřejmě čtení na dobrou noc – taková byla Noc s Andersenem, kterou pro žáky prvního stupně zorganizovala školní družina ZŠ Masarykova v Návsí.

Ústředními postavami letošního ročníku Noci s Andersenem byli Karel a Josef Čapkovi, proto pro nejmenší děti v Návsí organizátoři vybrali Pejska a Kočičku a pro ty větší roboty, čili dílo R.U.R.

Pestrý program pro více než stovku dětí začal už odpoledne. Nejdříve se setkaly s Cyrilem Podolským, autorem animovaného seriálu Krysáci a posléze se pustili do vaření, pletení, drátkování či výroby ozdob. Další děti pracovaly v dílně a zbylé sportovaly (kick-box, stolní tenis a fotbal pod dohledem třineckých fotbalistů Marka Čelůstky a Jiřího Adamušky).

Prvňáčci a druháci se svezli na ponících a poté vyrazili na stezku odvahy, třeťáci byli před stezkou odvahy v kině, žáci čtvrtých a pátých tříd vyrazili na Bocanovice, kde si zahráli bowling. Odpoledne i Noc s Andersenem si všichni náramně užili.

Komentáře