ČESKÝ TĚŠÍN Tak zaplněný fotbalový stadion v Českém Těšíně už dlouho nebyl. Fotbalový „mač“ mezi domácími fotbalisty a Oceláři si nenechalo ujít několik set diváků.

Vedoucí branku hokejistů vsítil Milan Doudera, za domácí srovnal Martin Vlachovič.Tempo zápasu nebylo moc vysoké, ale i tak v tom vedru to bylo náročné. Hokejisté běhali do poslední chvíle, nevzdali to a navíc hráli docela důrazně,“ řekl domácí útočník.

Českotěšínští fotbalisté měli ve druhém poločase drtivou územní převahu, ale brankáře Martina Adamského překonal pouze Lukáš Mendrok. V desetiminutovém nastavení se parádní hlavičkou po rohovém kopu zaskvěl právě Martin Adamský a stanovil tak konečný výsledek.

Diváci samozřejmě více fandili hokejkám, ale to nám vůbec nevadí. Byla to skvělá propagace třineckého hokeje, mistrovského titulu Ocelářů a také Fotbalu v Českém Těšíně. Těší nás, že jsme mohli ukončit sezonu takovým zápasem,“ řekl trenér účastníka páté nejvyšší soutěže Ľubomír Luhový.

ČESKÝ TĚŠÍN – OCELÁŘI 2:2

BRANKY: Vlachovič, L. Mendrok – Doudera, Adamský. Poločas: 1:1.

ČESKÝ TĚŠÍN: Pecha, Gradek – Sostřonek, M. Mendrok, L. Mendrok, Vlachovič, Bujok, Folwarczny, Matuszek, Bolek, S. Zogata, J. Zogata, P. Chloň, V. Kula, Siekiera, Luhový, Šustík, Guznar.

OCELÁŘI: Adamský – Hrňa, Raška, Haman, Hladoník, Kofroň, Gryc, Lamacz, Doudera, Jonáš Peterek, Jan Peterek, M. Kovařčík, O. Kovařčík, Polanský, Matyáš, Novotný.

 

Komentáře