Olomoucké Kohouty sťal Růžička

TŘINEC Až na čtvrtý pokus dokázali Oceláři pokořit Olomouc. Z Hané si odvezli těsnou výhru – sedmou v řadě a jedenáctou v letošním roce.

HC OLOMOUC – HC OCELÁŘI TŘINEC 1:2

V letošní sezoně Kohouti Oceláře třikrát uklovali, jednou dokonce pořádně. Oceláři je sťali až v posledním vzájemném souboji v základní části. Z první rány, kterou jim zasadil exolomoucký Vlach se ještě vzpamatovali a díky Eberlemu vyrovnali, ale čtyři minuty před koncem je bekendovým úderem srazil Růžička.

„Jsme velmi rádi za tři body, protože se nám proti Olomouci příliš nevedlo. Myslím si, že druhý gól, který přišel ve třetí třetině, byl klíčový. Potěšil mě celý tým, který byl bojovný, byl to play-offový hokej. Tři body nám pomohou v sérii, kterou si držíme,“ poukázal na sérii úspěchů kouč Třince Václav Varaďa.

Na střídačce stál po jeho boku Jiří Raszka. Trenér mladšího dorostu dočasně zastupuje Marka Zadinu, který na několik dnů opustil mužstvo z rodinných důvodů.
„Hráčům mě představili Honza Peterek s Vencou Varaďou. Kluci mě přijali v pohodě. Na některé jsem se chodil dřív koukat, ale například s Erikem Hrňou nebo Danem Rákosem jsem ještě v juniorském věku hrál,“ řekl pro oficiální web Ocelářů Jiří Raszka.

BRANKY A NAHRÁVKY: 48. Eberle (Jaroměřský) – 8. R. Vlach (Růžička), 56. Růžička (Dravecký, R. Vlach). Rozhodčí: Pavlovič, Bulanov – Kis, Rampír. Vyloučení: 5:4. Bez využití. Diváci: 4538. Třetiny: 0:1, 0:0, 1:1.

OLOMOUC: Konrád – Jaroměřský, Vyrůbalík, Houdek, Ondrušek, J. Galvas, L. Galvas – Eberle, J. Knotek, Laš – Ostřížek, Strapáč, J. Káňa – Skladaný, Herman, Burian – Staněk, Mráz, Holec – Macuh.

TŘINEC: Hrubec – M. Doudera, Krajíček, Musil, Kovář, Jank, Linhart – Petružálek, Marcinko, Rákos – Růžička, Vlach, Dravecký – Svačina, Polanský, Adamský – O. Kovařčík, Cienciala, Chmielewski.

Komentáře