Pozvánka na benefiční koncert a soutěž o vstupenky

TŘINEC Centrum sociální pomoci Třinec pořádá ve středu 18. května v evangelickém kostele v Třinci benefiční koncert Setkejme se i v této době, na kterém vystoupí kapela „HRADIŠŤAN & Jiří Pavlica“. Pro naše čtenáře jsme připravili soutěž o vstupenky.

Centrum sociální pomoci Třinec oslavilo loni výročí 15 let od založení co by příspěvková organizace. Z důvodu „covidové“ situace však tehdy nemohlo tuto událost náležitě oslavit s veřejností. Čas na oslavy nastal právě teď.

I když ani nyní situace ve světě nehraje v pozitivních barvách, v duchu hesla „Setkejme se i v této době“ bychom rádi 18. května zavzpomínali na benefičním koncertu, který pořádáme v evangelickém kostele v Třinci, na uplynulá léta a také si tento čas zpříjemnili poslechem kapely „HRADIŠŤAN & Jiří Pavlica“ – sdělil ředitel organizace Kamil Raszka.

Zároveň dodal, že z výtěžku benefičního koncertu Centrum sociální pomoci Třinec by rádo pořídilo stropní zvedací a asistenční systém, který pomůže při přemisťování imobilních klientů mezi místnostmi a transportu klientů na lůžko, vozík či na sociální zařízení.

Soutěž o vstupenky

Spolu s pořadatelem benefičního koncertu jsme pro naše čtenáře připravili soutěž o vstupenky na tento koncert. Stačí správně odpovědět na soutežní otázku, mít trocha štestí při slosování a získat  tak dvě vstupenky na koncert.

Soutěžní otázka: Který ze členů kapely HRADIŠŤAN & Jiří Pavlica hraje na kontrabas? 

Odpověď na soutěžní otázku je třeba zaslat na email naší redakce info@gorolweb.cz do neděle 8. května (do půlnoci). Dva vylosovaní výherci, kteří správně na otázku odpověděli, obdrží každý dvě vstupenky na koncert. Výherci si vstupenky pro předložení dokladu totožnosti vyzvednou přímo na místě konání koncertu. O výsledcích soutěže budeme informovat čtenáře v pondělí.

Komentáře