Přijďte do kina na stand-up a podpořte Kateřinu z Českého Těšína

TŘINEC  Čtrnáctiletá Kateřina bojuje s následky těžké autonehody. Můžete ji pomoct. Vydejte se v pátek 15. března do kina Kosmos v Třinci.

V pátek 15. března se od 20:00 uskuteční v kině benefiční cestovatelský stand-up s názvem V čem je Korea víc sexy než Bali? Veškerý výtěžek ze vstupného mladý cestovatel věnuje právě Kateřině.

Peter Chalupianský má teprve 28 let a již dokázal získat téměř 2 000 000 Kč pro více než 20 lidí s handicapem. Vydal populární knížku Odposlechnuto v Praze, odeslal přes 1 000 ručně psaných pohlednic a uspořádal více než 80 cestovatelských stand-upů po celé České republice.

Teď pomůže i Kateřině z Českého Těšína. Katce byly 3 měsíce, když měla celá její rodina autonehodu. S krvácením do mozku skončila na ARO. Doktoři jí dávali 48 hodin. Přežila, avšak s trvalými následky.

Dnes navštěvuje denní stacionář Paprsek v Třinci. Má mentální postižení. Díky operacím a rehabilitaci je její ochrnutí na pravou část těla již částečné. Před 3 lety Katku opustila po komplikaci při transplantaci kostní dřeně její starší sestra. Zdravotní problémy má i bráška. Veškerý výtěžek z ceny vstupenky bude věnován rodině na zajištění potřebných rehabilitací.

Komentáře