Prohra mrzí, řekl po duelu v Olomouci Hladonik

TŘINEC V úvodním přípravném měření sil hokejoví Oceláři prohráli na nájezdy v Olomouci. V úterý nastoupí na ledě Vítkovic.

HC OLOMOUC – HC OCELÁŘI TŘINEC 3:2

Pozitivem je skutečnost, že třinečtí hokejisté v závěrečné části střetnutí smazali dvoubrankovou ztrátu Hanáků a v základní hrací době zaznamenali remízu.

Na premiérovém zásahu útočné posily Bukartse měl podíl obrovitý obránce Ondřej Smetana (193 cm, 101 kg), který přišel na zkoušku z prvoligových Litoměřic.

V první třetině jsme nehráli špatně, ale byly tam díry v obraně, v kabině jsme si k tomu něco řekli. Druhá část už byla lepší a vyvrcholilo to v poslední třetině, kdy jsme Olomouc zatlačili a dali dva góly. Prohra mrzí, ale zápas splnil svůj účel,“ řekl pro oficiální stránky Ocelářů mladý útočník Jan Hladonik.

BRANKY A NAHRÁVKY: 25. Holec (Kolouch, Jergl), 27. Irgl (Vyrůbalík, Galvas), rozh. náj. Strapáč – 46. Bukarts (Chmielewski, Smetana), 51. Hrňa. Rozhodčí: Dědek, Kašík – Lukš, Novák. Třetiny: 0:0, 2:0, 0:2.

TŘINEC: Hrubec – Musil, Roth, Smetana, Doudera, Kovář, Bartko, Zahradníček – Bukarts, Vlach, Chmielewski – Cienciala, O. Kovařčík, M. Kovařčík – Dravecký, Hladonik, Hrňa – Adamský.

 

Komentáře