ČESKÝ TĚŠÍN Beskydská amatérská hokejová liga má za sebou první semifinálové duely. Hattrickem na sebe upozornil třinecký Lukáš Marthaus.

Třináctá minuta se stala pro hokejisty Kozubové smolnou. Sice z Plucnarovy hole skórovali, ale jistě by je nenapadlo, že to bylo poprvé a naposledy. Ve stejné minutě se prosadili také Buldoci, kteří vzápětí udeřili ještě jednou.

V první třetině si Kozubová nechala dát dva góly během minuty, ve druhé periodě to bylo ještě horší – inkasovala dokonce třikrát v rozmezí dvou minut a na odpověď se už nezmohla.

Do druhého semifinále vstoupili lépe Monsters, Imperátoři smazali ztrátu až v úvodu závěrečného dějství zásluhou Vojtěcha Karcha.

Monsters šli do vedení ještě jednou, jenže závěr utkání patřil Lukáši Marthausovi, který hattrickem vystřelil Imperátorům první vítězství.

HC IMPERATORS TŘINEC – MONSTERS 4:2

Branky a nahrávky: 31. V. Karch (L. Marthaus, T. Honsárek), 38. L. Marthaus (V. Karch, R. Wojtas), 44. L. Marthaus (T. Honsárek, V. Karch), 45. L. Marthaus (T. Honsárek) – 15. J. Rozkydal (M. Klega, T. Orsag), 35. T. Koláček (T. Orsag, M. Klega). Diváci: 56. Třetiny: 0:1, 0:0, 4:1. Stav série: 1:0.

TŘINEC: P. Klus, L. Mikula, P. Sabela, R. Wojtas, M. Hlavenka, M. Berbr, T. Guzdek, L. Marthaus, P. Bukva, V. Karch, M. Vitásek, T. Honsárek.

HC KOZUBOVÁ – HC BULDOGS HRADIŠTĚ 1:5

Branky a nahrávky: 13. T. Plucnar (D. Heczko) – 13. F. Švarba (L. Fifeger, F. Ciasnocha), 14. T. Folwarczný (M. Zlámal, P. Cienciala), 21. P. Lysek, 22. F. Švarba (P. Cienciala, D. Mrozek), 23. A. Kurowski (P. Lysek). Diváci: 47. Třetiny: 1:2, 0:3, 0:0. Stav série: 0:1.

KOZUBOVÁ: M. Ligocki, M. Adamiš, T. Fajkoš, R. Pszczolka, P. Szmek, L. Zachara, M. Di-Giusto, M. Worek, M. Blahut, D. Haratyk, L. Mechel, D. Heczko, M. Jurosz, L. Kostka, T. Plucnar, M. Lisztwan

 

Komentáře