Sikora se vrátil do brány, futsalisté Třince přesto padli

TŘINEC Přestřelka s Teplicemi měla pro třinecké futsalisty špatný konec. Ve své hale prohráli 5:8 a zůstávají poslední. Mezi třineckými tyčemi se po několika měsících objevil brankář Martin Sikora.

SKP OCEL TŘINEC – SVAROG FC TEPLICE 5:8

Futsalisté Třince v první části střetnutí dvakrát vedli, hosté však pokaždé vyrovnali a díky brance do šatny úvodní dějství vyhráli. Rozuzlení nabídl druhý poločas, Tepličtí s několika zahraničními posilami si vytvořili tříbrankový náskok a posléze dalšími brankami potlačovali třineckou snahu o výsledkový obrat.

„Sehráli jsme další dobrý zápas a myslím, že pro diváky byl velice atraktivní. Bohužel jsme ho opět ztratili nesmyslnými chybami v obraně. Hodně šancí jsme promrhali, a proto jsme prohráli. Jsem si jistý, že kluci na hřišti nechali vše a jsem rád, že tým takto reaguje na nepříznivé výsledky a dává signál, že ještě stále žijeme. Potřebujeme ale body,“ řekl trenér Třince Andrea Bucciol.

BRANKY A NAHRÁVKY: 5. Buryan, 8. Polášek (Baron), 28. Csikán, 29. Baron (Opluštil), 30. Polášek (Csikán), 38. Baron (Polášek) – 6. Blahut vlastní, 13. Neto (Černý), 19. Kulhánek (Jean), 26. Kulhánek (Nene), 28. Kasal (Kunzl), 29. Borges (Jean), 35. Kulhánek, 40. Jean (Nene). Rozhodčí: Petr, Kliner, Rygl. ŽK: Csikán. Poločas: 2:3.

TŘINEC: Sikora – Hudzieczek, Opluštil, Przyczko, Samek, Blahut, Csikán, Baron, Buryan, Polášek, Kantor, Mikyska. Trenér: Bucciol.

Komentáře