Slezské hokejové lize vévodí třinečtí Faraoni

TŘINEC Tým HC Pharaohs Třinec se vyhřívá na výsluní Slezské hokejové ligy. Na opačném konci tabulky je další třinecký celek HC Javorový.

Nejzajímavějším zápasem 11. kola soutěže bylo třinecké derby v němž na sebe narazily celky z protipólů tabulky. Zatímco první vzájemný souboj byl poměrně vyrovnaný, tentokrát favorizovaní Faraoni nedali poslednímu Javorovému sebemenší šanci a deklasovali ho 8:1. Hokejisté Nýdku měli v 11. kole volno, hráči Nebor prohráli v Těrlicku 8:3.

Dvanácté kolo nabídlo další derby s téměř identickým výsledkem – Nebory prohrály s Nýdkem vysoko 1:8. Třinečtí Pharaohs potvrdili roli favorita a přemohli Albrechtice. Hokejisté Javorového, kteří uzavírají tabulku, mělo volno.

Další kolo SHL je na pořadu až po novém roce. Nýdek vyzve v Mini Werk Areně druhé Dynamo Havířov a poté si to na stejném ledě rozdají Albrechtice a Javorový. Faraoni zajíždějí do Karviné, svedou souboj s ostravskými Pantery.

Pořadí soutěže po neúplném 11. kole: 1. HC PHARAOHS TŘINEC 16, 2. Dynamo Havířov 16, 3. HC Lavina Těrlicko 15, 4. HC Panthers Ostrava 14, 5. HC NEBORY „C“ 10, 6. HC Horní Suchá 7, 7. HC Albrechtice Aliens 7, 8. HC NÝDEK 2015 6, 9. HC JAVOROVÝ 3.

Komentáře