Soutěž Kaj też to je? 10. kolo

SOUTĚŽ Pro naše čtenáře jsme připravili soutěž pojmenovanou Kaj też to je? Nyní, v srpnu, podle zveřejněného výstřižku z dobové pohlednice je třeba uhodnout obec z našeho regionu, která je na dané pohlednici.

Soutěž Kaj też to je? probíhá vždy o víkendu a potrvá do konce srpna. Výstřižek z dobové pohlednice, podle kterého je třeba uhodnout, co na pohlednici uvidíme, zveřejníme – stejně jako dnes – vždy v pátek. Odpověď  je třeba zaslat do neděle (do půlnoci) na náš redakční email info@gorolweb.czV emailu je nutno uvést i jméno, příjmení a obec či město. Z jedné emailové adresy lze na danou soutěžní otázku zaslat pouze jednu odpověď. Rozuzlení soutěže, tedy pohlednici, ze které výstřižek je, zveřejníme v pondělí dopoledne.

Pro výherce, tedy čtenáře, který správně uhodne, kterou z obcí v našem regionu pohlednice zobrazuje, a bude mít i trochu štěstí při slosování, je připraven dárkový poukaz na konzumaci v Hostinci Harcoff v hodnotě 500 korun .

Soutěže se lze účastnit opakovaně – tedy zaslat správnou odpověď na každou zveřejněnou soutěžní otázku – a tím zvýšit v daném měsíci svou šanci na výhru!

Redakce

Komentáře