TŘINEC Oddíl thajského boxu Como-3 gym Třinec zaznamenal další úspěch. Na turnaji světové organizace Enfusion se o něho zasloužil Dominik „Hunter“ Tabor.

Po Karolíně Klusové se oddíl Como-3 gym Třinec vytasil s dalším talentem, a to na turnaji světové organizace Enfusion. Dominik Tabor se střetl v profesionálním zápase s Denisem Farkašem – hvězdou K1 a novým objevem MMA. Emoce soupeře a jeho dominance při vážení, na dění v ringu neměly vliv.

Tábor jej porazil jasně 3:0 na body zejména díky úderům kolenem. Jeho přičiněním má Třinec další zlatou medaili v thajském boxu.

Dominik o tom ani nesnil, že se mu takhle bude v ringu dařit. V prosinci na Enfusion porazil francouzskou hvězdu a teď své kvality potvrdil v Žilině. Je to skvělý start kariéry top bojovníka Muaythai. Jeho cesta směřuje k boji o Titul Mistra Světa Enfusion,“ řekl trenér Martin Vaňka.

Pocity v ringu na akci Enfusion jsou nepopsatelné. Díky prezidentu CMTA (česká asociace olympijského Thajského boxu) má Tabor další výzvu. Za Como-3 gym Třinec bude bojovat na akci Harley Days v Praze. V profesionální pyramidě v Muaythai CMTA se utká o třítýdenní pobyt v Thajsku a boj s místním šampionem.

Tenhle turnaj sleduje celá Muaythai Evropa. Tabor bude startovat ve váze do 75 kg, teď zápasil ve váze do 71 kg. „Stahuji váhu z 80 kg, takže 75  kg bude pro mě o to lehčí. Chci vyhrát pyramidu a být šampion,“ řekl Dominik „Hunter“ Tabor.

 

Komentáře