Thajský boxer Křistek rozdával v Brně KO

TŘINEC Muay-thai je nejtvrdší bojové umění a v Třinci je bezvadně ovládá David „Lion“ Křistek z Como-3 gym. Startoval v náročné pyramidě a zvítězil neskutečnými KO.

V prvním zápase proti svalnatému protivníkovi se s tím Křistek moc nepáral. V úvodním kole po krátkém oťukání a následné fintě vyslal koleno, které zasáhlo soupeřovu hlavu. Rival spadl na podlahu a již nebyl schopen pokračovat v boji.

Další duel proti urostlému sokovi následoval o dvě hodiny později. Křistek od první minuty jasně dominoval, ve druhém kole jeho protivník dostal hrozivý kop na hlavu a byl prvně počítán, zachránil jej závěrečný gong. V třetím kole už Křistek rozjel kolena a údery, jeho soupeř se po zásahu loktem poroučel k zemi a již se nezvedl.

Ve finále pyramidy třinecký borec zvítězil KO a odvedl si domů dva brněnské skalpy zakončené ve velkém stylu. Zároveň dokázal, že je třeba s ním počítat. Vypadá to, že by se mohl prosadit i v reprezentaci.

„Lion“ je rekordmanem, neboť po dobu existence českého svazu muay-thai jako první dosáhl 250 bodů, a to do konce ligy chybí ještě dvě kola.

Komentáře