Třetí výhra třineckých futsalistů za sebou. Přestříleli Jakubčovice

TŘINEC Znovu to byl bezstarostný futsal, tak jak ho letos v podání Třince známe. V přestřelce zdolal Jakubčovice.

SKP OCEL TŘINEC – FC TATRAN BARACUDA JAKUBČOVICE 8:5

Domácí futsalisté to pořádně rozjeli a po patnácti minutách hry si užívali čtyřbrankový náskok. Poté se ke slovu dostali hosté, jenže Třinec před pauzou kontroval pátým gólem. Jako kdyby se Třinečtí odebrali do šatny dříve – Jakubčovice dvěma trefami snížily na přijatelných 5:3.

Po změně stran se Jakubčovicím povedlo střetnutí zdramatizovat, jenže jejich snížení na 5:4 bylo signálem pro domácí. Zabrali na plné obrátky a před koncem střetnutí vedli rozdílem čtyř branek. Soupeř dokázal zkorigovat na konečných 8:5.

BRANKY A NAHRÁVKY: 6. Cieslar (Opluštil), 7. Kisza (Buryan), 9. Opluštil (Baron), 15. Cieslar (Baron), 19. Baron (pen.), 24. Buryan (Opluštil), 27. Opluštil (Cieslar), 40. Baron (Kantor) – 18. Vavroš, 19. Kunc (Vavroš), 20. Vavroš (10 m kop), 24. Chalupa (Hrubý), 40. Molnár (Vavroš). Rozhodčí: Krupa, Filipský. ŽK: Kantor – Tichánek, Kunc. Poločas: 5:3.

TŘINEC: Sikora – Baron, Opluštil, Przyczko, Kantor, Cieslar, Očadlík, T.Kisza, Buryan.