Třinec dostal čtyřku. Hamerlík: výkon musí být diametrálně odlišný

TŘINEC Po předehrávaném utkání Oceláři mohli poskočit na první místo. Na Hané však propadli, Olomouc jim nasázela čtyři góly.

HC OLOMOUC – HC OCELÁŘI TŘINEC 4:0

Kohouti zlomili draka během devíti minut, Sundherův zásah od sebe oddělil trefy obránce Škůrka. Před koncem duelu se prosadil Herman a Hanáci tak zdolali Oceláře i podruhé v sezoně.

U všeho jsme byli druzí, neměli jsme sílu a i díky gólmanům to bylo jen 4:0. Není to jednoduché, to množství zraněných hráčů je enormní, hrálo sedm hráčů z Frýdku-Místku,“ poukázal třinecký asistent trenéra Marek Zadina.

Osobně nemám rád, když se jako argument používá zraněné hráče. Někdo chybí, druhý ho musí nahradit. Vymlouvat se na zranění, to nikdy nebyl můj styl, ani nikdy nebude,“ zdůraznil brankář poražených Peter Hamerlík.

Zkušený gólman, který vinou zranění nějakou dobu chyběl, šel do branky po třetím gólu Hanáků. Inkasoval pouze jednou a po zápase převzal cenu pro nejlepšího hráče Ocelářů.

Nezvládli jsme to jako tým, musíme udělat všechno proto, aby se v pátek taková hra neopakovala. Náš výkon musí být diametrálně odlišný, Olomouc vyhrála zaslouženě,“ přiznal Hamerlík.

BRANKY A NAHRÁVKY: 14. Škůrek (Vyrůbalík, J. Knotek), 19. Sundher (L. Galvas), 23. Škůrek (Eberle, Laš), 55. Herman (Burian, Ondrušek). Rozhodčí: Pešina, Pražák – Frodl, Komárek. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. Diváci: 3027. Třetiny: 2:0, 1:0, 1:0.

OLOMOUC: Konrád – Škůrek, Vyrůbalík, Houdek, Ondrušek, J. Galvas, L. Galvas – Eberle, J. Knotek, Laš – Skladaný, Herman, Burian – Ostřížek, Strapáč, Mráz – Vlach, Sundher, Holec. Trenéři: Venera, Tomajko a Moták.

TŘINEC: Hrubec (23. Hamerlík) – Roth, Doudera, Adámek, Musil, Jank, Linhart – Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Hrňa, Rákos, Svačina – Dravecký, Polanský, Raška – Cienciala, Mikulík, Christov. Trenéři: Varaďa a Zadina.

Komentáře