TŘINEC Třinec nedokázal přerušit šňůru bez vítězství ani proti Varnsdorfu. Na tři soutěžní body si tak bude muset počkat do března.

FK FOTBAL TŘINEC – FK VARNSDORF 1:1

Třinec se mohl dostat do jednobrankového náskoku, ale penaltový exekutor Bedecs nedovolený zákrok na parťáka z obrany Kušníra nepotrestal.

A aby toho nebylo málo, vzápětí zazmatkoval Adamuška, Micovčák ho obral o míč, který pak naservíroval Bredovi – 0:1.

V prvním poločase jsme se dopouštěli hrubých chyb a tím jsme sami nabídli soupeři vedení,“ mračil se trenér Třince Svatopluk Habanec.

O přestávce vyměnil dva hráče a hra Třince se rázem zlepšila. „Myslím si, že v posledních pěti utkáních jsem měl takto střídat častěji,“ připustil domácí kouč.

Jeden z čerstvých hráčů, útočník Kubala se mu odvděčil za šanci sedmým podzimním gólem a bylo vyrovnáno. „Za stavu 1:1 to z naší strany měl být ještě větší vítr,“ řekl Habanec.

Vítězný gól nepřišel a Třinec si podruhé v sezoně s Varnsdorfem rozdělil body.

Máme spoustu remíz, doma jsme vyhráli všeho všudy jen dvakrát. Koukali jsme teď na tabulku, jsme na devátém místě. Je to hrozné,“ lamentoval třinecký zadák Imrich Bedecs.

BRANKY: 59. Kubala – 22. Breda. Rozhodčí: Lerch – Koval, Klupák. ŽK: Gáč, Janoščín – Micovčák, Houser, Ondráček, Heppner. Diváci: 408. Poločas: 0:1.

TŘINEC: Adamuška – Kušnír, Bedecs, Gáč, Janoščín – Samiec, Valenta (46. Kubala) – Hlúpik (46. Tijani), Machalík, Cienciala (76. Omasta) – Arroyo. Trenér: Habanec.

VARNSDORF: Samoel – Rudnickij, Ngimbi, Lehoczki, Heppner – Ondráček, Bláha, Houser, Breda (63. Novák) – Kocourek (55. Barac), Micovčák (78. Kubista). Trenér: Oulehla.

Komentáře