Třinečtí florbalisté jsou v novém roce stoprocentní

TŘINEC Florbalisté Třince si poradili jak se silným Krnovem, tak i s houževnatým Jeseníkem a v tabulce čtvrté nejvyšší soutěže stále okupují výbornou druhou příčku.

Utkání o druhé místo v tabulce na půdě Krnova bylo bojem o každý metr hrací plochy. Všechny tři periody byly nesmírně vyrovnané, v přestřelce nakonec dosáhli tři body hosté z Třince.

Nástup do první třetiny jsme měli velmi dobrý, potom se soupeř dostal do tempa a hra se srovnala. V poslední třetině jsme ukázali morálku a výhru si vydřeli. Díky klukům za výkon a věřím, že takto budeme pokračovat,“ uvedl pro oficiální webovou stránku klubu trenér Ossika Jiří Kajfosz.

Jeho přání se ovšem nenaplnilo. Výkon proti Jeseníku nebyl něčím, na co by hráči Třince měli být hrdí. S předposledním celkem soutěže prohrávali 0:1 a později dokonce 1:3. Třinečtí se nedokázali pořádně dostat do zápasu, takže nakonec museli být rádi za doslova vydřené vítězství.

Klobouk dolů před nasazením soupeře, které udržel po celý zápas. Nicméně tento zápas neměl s úrovní divize nic společného. Nic, kromě tří bodů, si z něj neodnášíme,“ prohlásil Jiří Kajfosz.

FBC ORCA KRNOV – FBC OSSIKO TŘINEC 7:9

Branky a nahrávky: Hecl M., Mieszek (Turoň), Tomiczek L. (Kyselý), Turoň (Sikora T.), Janovský (Turoň), Janáč (Tomiczek L.), Kyselý (Sikora T.), Janovský (Mieszek), Janáč (Tomiczek L.). Třetiny: 2:3, 2:3, 3:3.

FBC OSSIKO TŘINEC – FBK JESENÍK 8:6

Branky a nahrávky: Kupczak (Fiedor), Marthaus (Janáč), Kupczak (Badura), Tomiczek L. (Hecl M.), Hecl M. (Kupczak), Sikora T. (Mieszek), Badura (Kupczak), Tomiczek L. Třetiny: 1:1, 5:3, 2:2.

Komentáře