Třinečtí florbalisté postoupili do divize!

TŘINEC Dalším postupem završili úspěšnou letošní sezonu florbalisté Třince – opanovali Regionální ligu mužů a postoupili do divize.

Třinečtí florbalisté v soutěži dlouho doslova kralovali. Jedinou porážku v ročníku svěřenci trenéra Jiřího Kajfosze utrpěli až ve 20. kole, když nestačili na sousedy z Českého Těšína.

V předposledním kole přehráli Kostelec na Hané 9:3 a Letku Netopýři „B“ 9:2 a bez ohledu na výsledky závěrečného 22. kola mohli rozpoutat postupové oslavy.

Třinec vyhrál Regionální ligu mužů s pětibodovým náskokem před Mohelnicí a napřesrok bude zápolit v divizi – ve čtvrté nejvyšší soutěži v ČR.

Postup je výsledek naši dlouhodobé práce. Z kluků, kteří v klubu začínali před šesti lety při založení, zbyla už jen hrstka, ale díky dlouhodobému zapojování mladých hráčů do týmu jsme byli schopni obstát i letos. Pro nás je letošní postup velice důležitý, protože příští rok se budeme poprvé účastnit celostátní soutěže a konečně budeme moct zjistit, jak kvalitní náš tým doopravdy je. Je to veliká výzva pro cely náš klub a já věřím, že se nám podaří neudělat ostudu,“ věří trenér Jiří Kajfosz.

Komentáře