Třinečtí Žraloci se prokousali do druhé ligy

TŘINEC Američtí fotbalisté Třinec Sharks slaví postup do druhé ligy. Vynesla jim ho výhra nad příbramskými Bobcats.

V posledním zápase základní části, který se na konečném pořadí třetí ligy neodrazil, třinečtí Sharks uspěli na půdě Zlína – Golemům uštědřili tvrdý direkt.

V semifinálovém klání Žraloci vyzvali Příbram, kterou už na vlastním hřišti přemohli. Důvod k radosti měli i tentokrát, byť po poločase prohrávali 0:7. Ve druhém dějství předvedli ofenzivní manévry a nakonec zvítězili 30:7.

Ve finále třetí ligy si to Třinečtí rozdají s pražskými Black Panthers 2 a bez ohledu na konečný výsledek slaví druhý postup.

ZLÍN GOLEMS – TŘINEC SHARKS 0:35
Body pro Třinec: Dudek 12, Chvojka 12, Czudek 6, Javorek 5. Čtvrtiny: 0:7, 0:14, 0:28, 0:35.

TŘINEC SHARKS – PŘÍBRAM BOBCATS 30:7
Body pro Třinec: D. Javorek 12, A. Javorek 6, Outrata 6, Chvojka 6. Čtvrtiny: 0:7, 0:7, 13:7, 30:7.