Trisia vyhlásila sbírku „Sněhurka (všem) dětem“

TŘINEC Muzikál „Sněhurka na ledě“ bude mít svou premiéru 5. října. Trisia koncem dubna vyhlásila veřejnou sbírku na nákup vstupenek dětem se zdravotním či sociálním znevýhodněním a jejich doprovod v rámci Ledové tour po celé České republice.

„Obracejí se na nás různé organizace s žádostí o slevu na vstupenky. V současné době již nejsme schopni vyhovět všem, proto se obracíme na Vás,“ uvedla Adéla Majerová ze společnosti Trisia, která teď hledá lidí, kteří by zakoupili vstupenky dětem v dětských domovech, stacionářích či matkám s dětmi v azylových domech.

„Nehledáme sponzory představení, hledáme patrony, díky kterým by se hlediště zaplnilo hlavně dětmi,“ řekla Stanislava Hauerová, ředitelka společnosti Trisia.

Můžete se zapojit několika způsoby. Pokud spolupracujete s organizací, kterou byste chtěli podpořit, můžete prostřednictvím této sbírky zakoupit vstupenky přímo jí.

Pokud však s žádným takovým zařízením podobným způsobem nepracujete, můžete zaslat libovolný finanční obnos a zvolit organizaci z nabídky společnosti Trisia, které chcete vstupenky zakoupit.

Přispět může každý. Společnost TRISIA pak na každých devět vstupenek poskytne ze svých prostředků desátou zdarma.

Podrobnosti zde.

Komentáře