V domovech pro seniory opět platí zákaz návštěv

TŘINEC, NÝDEK Sociální služby města Třince informují rodinné příslušníky a blízké klientů Domova Sosna a Domova Nýdek, že se v těchto pobytových zařízeních pro seniory obnovuje od dnešního dne na nezbytně nutnou dobu zákaz návštěv.

O zákazu návštěv v domovech pro seniory rozhodl včera krizový štáb města Třince.  – Omlouváme se, ale opětovně, s ohledem na nepříznivý a stále se zhoršující stav epidemiologické situace musíme vyhlásit zákaz návštěv. Nechceme bránit vzájemnému setkávání rodin, ale naším cílem je zajistit maximální ochranu našich seniorů. Zákaz návštěv se nevztahuje pro návštěvy uživatelů v terminálním stadiu a pro návštěvy opatrovníků osob omezených ve svéprávnosti. Tento zákaz bude platit pouze po nezbytnou dobu – uvedl ředitel SSMT Pavel Pezda. Stejné opatření přijaly i Seniordomy POHODA.

Podrobnosti ohledně přijatých v Třinci opatřeních v nouzovém stavu lze najít na stránkách Informace o koronaviru. Po dobu nouzového stavu je také v provozu infolinka na magistrát na tel. čísle 558 306 110, kam se lidé mohou v případě potřeby obrátit pro informace týkající se mimořádných opatření. V provozu je v souladu s úředními hodinami magistrátu.

Foto: trinecko.cz

Komentáře