JABLUNKOV Pořadatelský tým jablunkovského Rokáče uspořádal největší koncert za celou 25letou existenci klubu – hostil německou legendární heavy-metalovou skupinu U.D.O.

Stalo se vůbec poprvé, že na Bělou dorazil obrovský tourbus na německých espézetkach a kapela spolu se svým týmem v něm strávila téměř celý den.

Pro náš klub to byla největší zatěžkávací zkouška, protože harmonogram celého dne byl kapelou dopředu navržený a vše muselo sedět na vteřiny,“ prozradil manažer klubu Jurek Goryl.  

 

S rodinou Dirkschneiderů, jejich kapelou a australskou supportující kapelou Dead City Ruins organizátoři strávili velmi příjemný den, který probíhal následovně:

Bohata snídaně, poté technická prohlídka klubu spojená s technickým zajištěním pódia, následovala instalace aparatury a zvukové zkoušky.

Po obědo-večeři proběhlo VIP setkání s fanoušky, pak koncert předkapely Dead City Ruins z Austrálie a po ní zlatý hřeb večera – koncert německé kapely U.D.O.

Po deinstalaci aparatury kapela vyrazila na nedělní koncert do Zlína.

Za klub jsme velmi rádi, že jsme úspěšně zvládli koncert kapely světového formátu a že teď sbíráme spousta pozitivních recenzí od všech fanoušků, kteří na tuto událost vážili cestu np. z Krnova, Opavy, polského Krakowa, Katowic, čí slovenských Košic,“ poinformoval Goryl.

Velmi krásným okamžikem dne byla fotografie u kasičky pro Sárinku, kterou podpořili jak australští předskokani, tak i samotný mistr, 66-letý Udo Dirkschneider.

Komentáře