ČESKÝ TĚŠÍN Mezi nejlepší celky letošního ročníku BAHL se řadí třinečtí Imperátoři. „Nějak strádáme v útoku. Doufám, že se to spraví,“ pravil útočník Václav Karch.

Pohybujete se v popředí tabulky, takže ve vás převládá spokojenost?
Myslím si, že je to dobré, akorát v posledních zápasech trochu strádáme v útoku. Na druhou stranu se pyšníme jednou z nejlepších obran v lize.

Proč podle vás strádáte v útoku?
Tu příčinu hledáme bohužel také. Nevíme, čím to je, zkoušíme promíchávat sestavu, útočné formace. Bohužel, zatím to není úplně ono. Pevně věříme, že do konce základní části se to spraví.

Nějakou dobu jste se dokonce vyhřívali na výsluní.
Přesně tak. A právě ten zmíněný střelecký výpadek nás poslal o dvě příčky níže. Budeme se snažit dostat se zpátky nahoru.

Co k tomu bude potřeba?
Těžko říct. Hledáme se, sami nevíme čím to je. Šance máme, bohužel je neproměňujeme. Věřím, že pohoda se na naše hokejky znovu vrátí.

Povedlo se vám před sezonou zkvalitnit soupisku?
Nováčkem je Vojta Gorecký, který ale Beskydskou ligu nikdy nehrál. Dalším je Marian Kusnierz. Náš nový brankář do hry zatím nezasáhl.

Vloni jste si přivodil zranění. Už jste zcela v pořádku?
Já se zranil loňskou i předloňskou sezonu. Měl jsem zlomený kotník a pak vykloubené rameno. Dlouho jsem se dával dohromady. Ještě to není úplně ono, ale už se mi hraje lépe než na začátku sezony. Doufám, že se to ještě zlepší.

Komentáře