Veteráni opět přijeli do Milíkova

MILÍKOV Po roční koronavirové pauze milíkovské hřiště opět patřilo milovníkům starých aut, mustangů a dalších amerických bouráků.

Počasí celé akci, která je určena pro všechny bez rozdílů věku, přálo. Všichni si užili bohatého doprovodného programu. Po celý den se na scéně dělo něco zajímavého. Velkým lákadlem byla kapela Rock&Roll Band Marcela Woodmana, která hrála nejen k poslechu, ale i k tanci. Nechyběla světelná show a nutno dodat, že setkání čtyřkolých veteránů provázel slovem tradičně Ivo Kunetek.

Velký potlesk si za svůj výkon zasloužil taneční pár Michal Kozub a Tereza Bogaczová z Elánu Třinec.

Účastníci se mohli zúčastnit různých soutěží, velký zájem byl o vyhlídkový let vrtulníkem. Ale především návštěvníci mohli po celou dobu obdivovat krásu korábů nejen amerických silnic. Každý si přišel na své. Nechybělo chutné občerstvení či míchané nápoje.

I pro nejmenší byla připravena řada atrakcí, děti se mohly svézt na malých autíčkách, nechyběl skákací hrad, malování na obličej a mnoho soutěží s možností výhry zajímavých cen.

Teplé počasí, americké koráby, skvělé jídlo a pití, bohatý program přilákal hodně návštěvníků, kteří si den v Milíkově náležitě užili.

Komentáře