Vrkož zahrál v Kasowym

MOSTY U JABLUNKOVA Třetí adventní neděli v mosteckém domě PZKO „Kasowym“  vystoupila kapela Vrkož. V předprodeji bylo vyprodáno již dva týdny před termínem koncertu.

Kvůli velkému zájmu pořadatel koncertu – Gorolské informační centrum GOTIC – na místě prodával vstupenky pro ty, kterým nevadilo sedět na lavicích okolo stěn a oken. Čekaní na koncert si mohli návštěvníci zpříjemnit v baru s občerstvením. Kolem páté se sál začal plnit a krátce po půl šesté se kapela objevila na pódiu.

Po první písni „Už z hor zní zvon“ kapelu Vrkož přivítala na scéně, a to svou vlastní básní, Taťána Groušlová. Slovem pak provázela celý koncert.  Vrkož střídal písně převzaté s vlastní tvorbou, jako například „Fajn že se tu zpívá“ autora Luboše Lukosze.

V závěru vystoupení si kapela pro diváky připravila překvapení. Spolu s ní zazpívala i Taťána.  V tomto ročním období samozřejmě nesmělo chybět i pár koled. Kapela se rozloučila již tradičně „Pohádkou z mechu a kapradí“.

Koncert se publiku evidentně líbil. – Bylo to krásné, já je znám, jsou to moc šikovní kluci – rozplývala se jedna z návštěvnic, která přišla s kamarádkou.

Komentáře