Workoutové hřiště bylo po roce oficiálně otevřeno

VENDRYNĚ Na třetí pokus a skoro rok od zprovoznění bylo minulý týden slavnostně otevřeno workoutové hřiště ve Vendryni. Akce se zúčastnili nejen zástupci Vendryně, partnerské obce Brenna a Euroregionu, ale i žáci vendryňských základních škol.

Je to otevření na třetí pokus, a k tomu ještě prší. Přitom deset dní svítilo sluníčko. Měli jsme připravenou exhibici, kterou jsme kvůli dešti museli zrušit. Asi se tomu budu smát – řekl na úvod oficiálního otevření workoutového hřiště starosta Vendryně Raimund Sikora. Následně dodal, že jedno z nejlepších hřišť v regionu (125 metrů čtverečních cvičební plochy) je hojně využíváno, což ho nesmírně těší. – Přestože dotace vyšla až napodruhé, je dobře, že takové projekty jsou a byl bych rád, kdybychom v nich pokračovali – uvedl.

Workoutové hřiště za 800 tisíc korun i nedaleká relaxační zóna za 120 tisíc korun vznikly ve vendryňském parku v rámci projektu Aktivně v přírodě, který obec Vendryně realizovala společně s partnerskou obcí Brenna díky získané dotaci z Euroregionu Těšínské Slezsko.

Foto: IKZ

 

 

 

Komentáře