Ženě ukradl kabelku hodně drzý zloděj

TŘINEC Na parkovišti u třinecké nemocnice k autu, ve kterém seděla žena, přišel muž. Otevřel dveře a ukradl ženě kabelku. Policie pachatele stále hledá.

Patnáct minut po čtrnácté hodině odpolední 23. února  doposud neznámý pachatel spáchal v prostoru horního parkoviště nad areálem Nemocnice Třinec zločin krádeže a přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Jak bylo dosavadním prověřováním ze strany místně příslušných policistů z Obvodního oddělení v Třinci zjištěno, tak v té době poškozená 42letá žena seděla na místě řidiče ve svém osobním motorovém vozidle tovární značky Škoda Fabia combi, kdy k automobilu přišel jí neznámý muž, po zaklepání na okno spolujezdce si velmi rychle sám otevřel tyto dveře a ze sedadla odcizil volně odloženou dámskou kabelku – popsal událost policejní mluvčí René Černohorský.

V béžové kožené kabelce měla žena černou peněženku s různými osobními doklady, s doklady k vozidlu, s platební kartou a s finančními prostředky v hotovosti. Dále zloděj odcizil i s kabelkou její vstupní kartu do zaměstnání, svazek klíčů a mobilní telefon značky Huawei černé barvy, vše v hodnotě 7 tisíc korun.

Jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených věcí, financí a dokladů, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na třinecké policejní číslo 974 742 651 – dodal Černohorský.

Komentáře