Ahoj, Mikk! Třinecký stoper Reintam se vrací do Estonska

TŘINEC Bez útočníka Hejného, záložníka Šumbery, obránců Reintama a Mravce, zato s uzdraveným záložníkem Buchvaldkem, stoperem Šulou, útočníkem Hapalem a ekvádorskou dvojicí Arroyo – Nazareno půjdou do jarní části druhé nejvyšší soutěže fotbalisté Třince.

Soupiska 11. celku druhé ligy po podzimní části během zimy doznala několika změn. Zmizel z ní nevytížený slovenský stoper Michal Mravec a také středopolař Šimon Šumbera, jehož ulovila Zbrojovka Brno.

V minulých dnech se s Třincem rozloučil útočník Karel Hejný a další střední obránce Mikk Reintam.

S Karlem jsme se dohodli na rozvázání smlouvy. Jeho zdravotní problémy mu nedovolily zahájit zimní přípravu. Vrátí se do Prahy a až se dá zdravotně do pořádku, bude si hledat nové působiště,“ poinformoval generální manažer Fotbalu Třinec Karel Kula.

Třinecký dres už nebude oblékat ani estonský stoper Mikk Reintam. Fotbalista, který se naučil česky, se vrací do své vlasti. „Mikk za námi přišel s tím, že má nabídku z Estonska, zda bychom ho neuvolnili. V poslední době moc nehrával, tak jsme mu vyhověli,“ sdělil Kula.

V Třinci bude pokračovat uzdravený záložník Lukáš Buchvaldek, klub se dohodl na jeho setrvání s olomouckou Sigmou. Až si vyřídí pracovní víza Luis Arroyo a Francisco Nazareno, připojí se k třineckému týmu.

Přestupní termín ještě neskončil, kádr jsme prozatím neuzavřeli. Nechali jsme si volné místo, může se stát, že ještě někdo přijde,“ připustil Kula.

Komentáře