ČESKÝ TĚŠÍN Beskydská amatérská hokejová liga nezvolňuje tempo, po novém roce pokračovala dalšími zápasy. Po dohrávkách následovalo 16. kolo, které nabídlo několik překvapení.

Tím největším je bezpochyby prohra vedoucí Kozubové, která v derby nestačila na Hrádek. Dosud tápající obhájce titulu se sešel kompletní a zahrál podstatně lépe než v předešlých utkáních.

Derby se dlouho vyvíjelo příznivěji pro Kozubovou – Blahut ji dostal do vedení, a když kanonýr J. Pav dvě minuty nato náskok vynuloval, Plucnar okamžitě vrátil favoritovi náskok.

To stejné se opakovalo ještě jednou – Zahradnik srovnal, jenže vzápětí opět skóroval Plucnar. Hrádek se však nevzdal – Branczyk vyrovnal na 3:3 a vítěznou trefu zaznamenal Szlaur.

Hokejisty Kozubové v čele tabulky znovu vystřídali Technici ze Stříteže. V utkání s Pantery dlouho hráli druhé housle, prohrávali 0:2. Polští hokejisté měli více ze hry, moc nepouštěli Techniky před svou branku, ale před gólmanem soupeře byli nemohoucní.

Střítež toho nakonec využila, nejdříve snížila, později vyrovnala a nakonec urvala druhý bod za vítězství po samostatných nájezdech, které ji vyneslo prvenství v tabulce.

Dohrávky:

Cieszyn – Havířov 10:5, Hrádek – Nebory „B“ 3:11, Monsters – Kozubová 1:2 sn, Střítež – Hradiště 3:7.

Výsledky 16. kola:

Mosty – Hradiště 3:7, Monsters – Nebory „B“ 3:2 sn, Havířov – Třinec 0:7, Cieszyn – Střítež 2:3 sn, Kozubová – Hrádek 3:5.

Pořadí soutěže:

1. Střítež 33, 2. Kozubová 32, 3. Třinec 29, 4. Nebory „B“ 27, 5. Mosty 25, 6. Monsters 21, 7. Hradiště 21, 8. Hrádek 21, 9. Cieszyn 10, 10. Havířov 9.

 

Komentáře