BAHL: Hokejisté Mostů jsou na pokraji vyřazení, Hrádek srovnal

ČESKÝ TĚŠÍN Mostecké Dynamo prohrálo i druhý zápas předkola play-off BAHL. Pokud v zítřejším duelu havířovské Torpedo neporazí, sezona pro ně skončila.

Po jedenáctém kole byli hokejisté Mostů v čele tabulky, po čtrnáctém ještě drželi třetí příčku. V té době to už s nimi šlo pořádně z kopce, nakonec vypadli z elitní šestky a coby sedmý tým museli jí do předkola play-off.

Mostecká série bez vítězství se prodlužuje, nic na tom nezměnily ani úvodní dva duely předkola play-off. Pokud hokejisté Dynama nezaberou a zítra Torpedo neporazí, stanou se prvním týmem, pro něhož sezona skončila.

HC Hrádek, další regionální účastník předkola, zabral a přehrál Pantery 4:2. Hvězdami utkání se stali útočníci Jakub Pav a Jiří Branczyk, byli u všech čtyř branek. Stav série je 1:1.

Zítra ve 20.15 hrají Mosty s Havířovem, ve 21.45 nastoupí Hrádek proti Panterům z Cieszyna.

HC TORPEDO HAVÍŘOV – HC DYNAMO MOSTY 3:2

Branky a nahrávky: 30. D. Ošťádal (T. Kantor, R. Cechel), 35. L. Rothkogel (J. Mazur, R. Koziorek), 37. J. Mazur (L. Rothkogel) – 34. R. Hučík, 41. R. Hučík (M. Pieter). Třetiny: 0:0, 1:0, 2:2. Stav série: 2:0.

HC PANTERY CIESZYN – HC HRÁDEK 2:4

Branky a nahrávky: 21. M. Dudkiewicz (J. Źarczyński), 32. K. Bryniarski (M. Krzak ) – 8. J. Pav (J. Branczyk, M. Szlaur), 14. J. Pav (J. Branczyk, M. Szlaur), 22. J. Branczyk (J. Pav), 40. J. Branczyk (J. Pav). Třetiny: 0:2, 1:1, 1:1. Stav série: 1:1.