BAHL: Mosty jsou z kola ven, Hrádek otočil sérii

ČESKÝ TĚŠÍN Hokejisté mosteckého Dynama mají po sezoně, v předkole play-off je vyřadilo havířovské Torpedo. Hrádek otočil nepříznivou sérii s těšínskými Pantery, k postupu potřebuje jednu výhru.

Dlouho to vypadalo, že Dynamo prožije parádní sezonu. Chvíli bylo v čele tabulky, dlouho se pohybovalo v jejím popředí. Pak však přišla série nezdarů, která vyústila v propad na sedmou příčku.

Ve vyřazovacích bojích mostečtí hokejisté nestačili na havířovské Torpedo, které se základní částí doslova protrápilo a oba duely s Dynamem pohrálo. V play-off se však karta obrátila, Torpedo vyhrálo 3:0 na zápasy a ve čtvrtfinále narazí na Kozubovou.

Ani Hrádek v základní části nezářil, musel do předkola. První duel s Pantery prohrál, ale posléze nad polským protivníkem dvakrát zvítězil a od postupu do čtvrtfinále ho dělí pouze jedno vítězství. Toho hokejisté Hrádku mohou dosáhnout už v úterý, hraje se od 20.15 hodin.

HC DYNAMO MOSTY – HC TORPEDO HAVÍŘOV 2:5

Branky a nahrávky: 27. L. Szmek (R. Szmek), 35. R. Szmek (J. Krenželok) – 11. J. Mazur (L. Rothkogel, R. Cechel), 17. J. Mazur (R. Koziorek, L. Skotnica), 19. J. Mazur, 35. R. Koziorek (L. Rothkogel), 38. R. Heinz (R. Koziorek). Třetiny: 0:1, 1:2, 1:2. Stav série: 0:3.

HC HRÁDEK – HC PANTERY CIESZYN 3:1

Branky a nahrávky: 4. J. Branczyk (J. Pav), 23. J. Pav (P. Cieslar), 36. V. Janeczek (L. Rusz, P. Cieslar) – 44. J. Źarczyński (M. Krzak). Třetiny: 1:0, 1:0, 1:1. Stav série: 2:1.

Komentáře