Báječná série Ocelářů pokračuje. Výhra na Spartě je vždy skvělá, liboval si Marcinko

TŘINEC Zpočátku se hledali, ale teď už našli svou tvář. Hokejoví Oceláři jásali už poosmé v řadě a pojistili si první příčku v tabulce.

HC SPARTA PRAHA – HC OCELÁŘI TŘINEC 1:3

Když už utkání pozvolna směřovalo k prodloužení, Růžička vsítil vítěznou branku Ocelářů a v poslední minutě přidal pojistku Adamský.

Bylo to náročné, z obou stran to byl bojovný zápas. Ve správný čas se nám díky přesilovce povedla rozdílová branka. Vítězství na Spartě je vždy skvělé,“ pochvaloval si útočník Ocelářů Tomáš Marcinko.

BRANKY A NAHRÁVKY: 10. Buchtele (Kudrna, Piskáček) – 3. Roth, 54. Růžička (Hrňa, Krajíček), 60. Adamský (Dravecký). Rozhodčí: Pešina, Pražák – Lučan, Pešek. Vyloučení: 8:9, Sill – Marcinko 10 min. Využití: 0:1. Diváci: 10 589. Třetiny: 1:1, 0:0, 0:2

SPARTA: Machovský – Piskáček, Delisle, T. Voráček, Blain, Tomáš Dvořák, de la Rose, M. Jandus – Forman, Sill, Jarůšek – Kudrna, P. Vrána, Buchtele – Rousek, Pech, Kumstát – Beran, Pšenička, Dvořáček.

TŘINEC: Hrubec – Gernát, Krajíček, Galvinš, Musil, Doudera, Roth – Růžička, Marcinko, Hrňa – Svačina, Polanský, Adamský – Dravecký, Werek, Bukarts – O. Kovařčík, Cienciala, Chmielewski – Hladonik.