Futsalisté Třince proti Hodonínu stáhli čtyřgólové manko

TŘINEC Na přelomu prvního a druhého poločasu byli doslova na odpis. Pak však třinečtí futsalisté zabrali a proti hodonínskému Tangu vydřeli aspoň bod.

SKP OCEL TŘINEC – FC TANGO HODONÍN 6:6

Další vystoupení třineckých futsalistů bylo důkazem toho, že se střílením branek nemají žádný problém. Souboj bývalých účastníků elitní soutěže nabídl několik výsledkových zvratů.

Hodonín si moc dlouho vedení nehýčkal, po brankách Przyczka a vlastenci Svobody byli na koni Třinečtí. Ne však na dlouho, protože Tango jim čtyřmi góly doslova vzalo vítr z plachet.

V úvodu druhé části hry hosté odskočili dokonce na čtyřbrankový rozdíl a zdálo se, že o vítězi není pochyb. Opluštil vzápětí snížil na 3:6, a když se chvíli poté prosadil i Przyczko, střetnutí získalo nový náboj.

Pár minut se skóre nepohnulo, ale pět minut před koncem domácí sáhli ke hře bez brankáře a dvěma góly kapitána Samka vydřeli aspoň bod.

Remíza je pro nás ztrátou, doma se musí vyhrávat. Soupeře jsme podcenili, rozhodně byl k poražení. Bohužel jsme začali hrát až za stavu 2:6,“ pokrčil rameny předseda třineckého klubu Josef Cieslar starší.

BRANKY A NAHRÁVKY: 5. Przyczko, 7. Svoboda vlastní, 21. Opluštil (Baron), 23. Przyczko, 35. Samek (Kantor), 37. Samek (Kantor) – 2. Svoboda (Chadzidis), 10. Novotný (Svoboda), 15. Michalec, 15. Cenek (Svoboda), 17. Buc (Buršík), 21. Novotný (Svoboda). Rozhodčí: Molík, Filipský. ŽK: Samek – Buršík, Cenek. Poločas: 2:5.

TŘINEC: Kreželok – Samek, Baron, Buryan, Cieslar, Kantor, R. Kisza, T. Kisza, Očadlík, Opluštil, Przyczko.

Komentáře