TŘINEC Remízou 2:2 museli vzít zavděk fotbalisté Třince na stadionu Varnsdorfu.

FK VARNSDORF – FK FOTBAL TŘINEC 2:2

Dva venkovní zápasy, čtyři body, pět vstřelených branek, čtyři obdržené – taková je vizitka fotbalového Třince po dvou kolech druhé nejvyšší soutěže.

Po vítězství na Dukle chtěl uspět také na stadionu Varnsdorfu, v jehož sestavě takříkajíc nezůstal kámen na kameni. A právě jeden z mála pilířů, který týmu ze Šluknovského výběžku zbyl, a sice Rudnickij, po rohovém kopu otevřel skóre. Předtím domácí kapitán odcentroval na Kocourka a ten nastřelil břevno.

Po Omastově pobídce měl vyrovnání na noze Valenta, jeho pokus zastavil na brankové čáře Richter. Hostující špílmachr byl smolařem utkání, neboť o něco později jeho střelu po akci Hlúpika vykopl z prázdné brány jeden ze zadáků. Valenta neuspěl ani do třetice, Omastův centr nasměroval jen do břevna.

Dvě z řady slibných příležitosti Třince vyústily v branky. Jeho odchovanec Kubala stal na konci rychlého výpadu a Omasta se radoval po Vaňkově trestném kopu a Bedecsově teči.

Obrat Třinci nebyl nic platný, sedm minut před koncem body rozdělil mladík Micovčák.

BRANKY: 38. Rudnickij, 83. Micovčák – 49. Kubala, 70. Omasta. Rozhodčí: Hanousek. ŽK: Richter, Bláha – Vaněk, Kubala. Diváci: 895. Poločas: 1:0.

VARNSDORF: Samoel – M. Richter, Heppner, Bláha, D. Breda (59. Ondráček) – Kazda, Barac (68. Rudzan), Micovčák, M. Kubista – Rudnickij (73. Schön), Kocourek.

TŘINEC: Adamuška – Omasta, Bedecs, Gáč, Janoščín – Hlúpik, Vaněk, Machalík, Valenta (89. Wojnar), Arroyo (63. Janošík) – Kubala.