Bubílková v Jablunkově prozradila, proč nemá vrásky. (Video)

JABLUNKOV Herečka a moderátorka Zuzana Bubílková, kterou všichni znají hlavně z pořadů s Miroslavem Šimkem, v neděli na Mariánském náměstí vystupovala spolu se Standou Hložkem. Na svých 66 let vypadá opravdu skvěle.

A není to díky plastikám, ale úplně něčemu jinému. Jak se říká, v jednoduchosti je krása. „Každý den si obličej mažu sádlem,“ sdělila prostě Bubílková.

Už naše babičky věděly, že vepřové sádlo má blahodárné účinky na pokožku. Je totiž svou strukturou nejbližší našemu tělu.

Ve starých knihách o sádle stojí:  Hodí se k léčbě jizev, popálenin, atopického ekzému, lupénky, oparů, suché kůže a nebo na vyhlazení vrásek.

Moderátorka přidala i svůj druhý recept. Vzhledem ke štíhlé postavě se jí ženy často ptají, jak to dělá. „Neumím vařit, to je celé,“ přiznala Bubílková.

A jak sádlo na pleť využít, pokud se vám s ním na tváři nechce usínat nebo chodit do práce? Tady jsou videa na masáž obličeje proti vráskám, místo oleje, vezměte sádlo. Videa jsou sice v angličtině, ale postup je vizuálně názorný a podrobný. Na masáž stačí 10 minut denně.

Jana

Komentáře