Bystřice zvládla dohrávku a je prví. Milíkovský Szmek zavěsil čtyřikrát!

BYSTŘICE, MILÍKOV Spanilá jízda bystřických fotbalistů pokračuje. V dohrávce zvítězili v Albrechticích pojistili si vedení v tabulce I. A třídy. Milíkov zmasakroval Vojkovice, kanonýr Szmek si připsal čtyři zářezy během sedmnácti minut, Lojek dal hattrick.

ALBRECHTICE – BYSTŘICE 2:3

Pět zápasů, pět vítězství, skóre 16:5, 15 bodů. Družina zkušeného trenéra Zdeňka Černeka šlape, prozatím je nejlépe bránícím a současně nejlépe střílejícím celkem soutěže.

První změnu stavu měli na svědomí domácí, konkrétně Kubiena. Náskok jim vydržel pouhých šest minut, o vyrovnání se postaral L. Teofil. Do kabin odcházeli spokojenější Albrechtičtí, gól do šatny vsítil Izaiáš.

Než uběhla hodina hry, Buryan vstřelil vyrovnávající branku. Když už se schylovalo k remíze, Pěla pět minut před koncem strhl vítězství na stranu Bystřice. Hosté už v té době hráli bez vyloučeného Kantora, který neudržel nervy na uzdě a v přerušené hře praštil ležícího protihráče.

V dalších zápasech tak bude bystřický špílmachr svému mužstvu chybět.

BRANKY: 33. Kubiena, 45. Izaiáš – 39. L. Teofil, 59. Buryan, 85. Pěla. ČK: 72. D. Kantor. Poločas: 2:1.

BYSTŘICE: Galusik – Králíček, B. Kreželok, Martinčík, Liberda (68. Zoubek), Pěla, D. Kantor, Buryan, Kisza (63. Noga, 84. Fober), Badura (68. Rusz), L. Teofil (77. Staniek). Trenér: Černek.

VOJKOVICE – MILÍKOV 1:9

Pouhých sedmnáct minut potřeboval na čtyři zásahy hrající trenér Milíkova Erik Szmek. „Čtyři góly jsem v mužích asi ještě nikdy nedal. Nejsem si jistý, ale myslím, že vloni jsem vstřelil nejvíce tři. Dvakrát jsem se trefil do víka zpoza vápna, jednou z penalty a jeden gól jsem dal ve skluzu po rohu,“ vylíčil mladý kanonýr své zásahy. Třemi góly se na kanonádě podílel jeho spoluhráč Lojek.

Branky: 23. Klvaňa – 10., 15., 26. z pen., a 27. Szmek, 1., 60., 89. Lojek, 62. J. Červeňák, 80. J. Sikora. Poločas: 1:5.

Komentáře