Čekání na výhru pokračuje. Fotbalisté Třince remizovali v Táboře

TŘINEC Ani na čtvrtý pokus se třineckým fotbalistům na jaře nepovedlo zvítězit. V záchranářském souboji remizovali 1:1 na stadionu Táborska.

FC MAS TÁBORSKO – FK FOTBAL TŘINEC 1:1

Táborsko je prvním celkem, proti němuž třinečtí fotbalisté v letošní sezoně bodovali. První vzájemný zápas na Stadionu Rudolfa Labaje skončil 1:1, stejný výsledek se zrodil také v odvětě na zmodernizovaném fotbalovém stánku v Táboře.

Jihočeši za Třincem zaostávají o pět bodů. Mohlo to být o více, ale to by nesměli zareagovat na trefu Tomáše Omasty.

Exhavířovský fotbalista po změně stran zúročil nahrávku Jiřího Janoščína a ránou do šibenice otevřel skóre, prosadil se ve druhém zápase za sebou.

Jihočeši srovnali patnácti minut před koncem, kdy po standardní situaci gólové nůžky vystřihl Ngimbi.

Myslím si, že utkání skončilo zaslouženou remízou. Mohli jsme vyhrát 3:1, stejným rozdílem mohl vyhrát i Třinec,“ řekl domácí trenér Petr Mikolanda.

Herně to bylo solidní utkání. Myslím si, že remíza je zasloužená. Celý tým musím za dnešní výkon pochválit. Bylo vidět, že hráči na hřišti odevzdali maximum,“ prohlásil kouč Třince Jiří Neček.

BRANKY: 73. Ngimbi – 56. Omasta. Rozhodčí: Královec. ŽK: Weber. Poločas: 0:0.

TŘINEC: Adamuška – Lupták, Kušnír, Bedecs, Janoščín – Buchvaldek (23. Schwendt), Weber, Vaněk (70. Klec), Janošík – Omasta – Hapal (64. Dedič).

Komentáře