Futsalisté Třince se loučili prohrou. Baron znovu vsítil hattrick

TŘINEC Nejhorší sezonu ve druhé lize třinečtí futsalisté završili porážkou v Brně.

ŽABINŠTÍ VLCI BRNO – SKP OCEL TŘINEC 6:5

Po první půli byli spokojenější domácí, díky slepeným gólům Mezníka a Havlína vedli 2:0.

Chvíli po změn stran snížil Baron a pár minut poté tentýž hráč vyrovnal.

Nerozhodný stav Třinečtí dlouho neudrželi, Vlci si po půlminutě vzali vedení zpátky a vzápětí je poupravili na dvoubrankový rozdíl.

V dalším průběhu utkání se hosté z Třince prosadili ještě třikrát, Baron se už poněkolikáté v sezoně zaskvěl hattrickem, přesto to na body – i díky dvěma trefám Brněnských – nestačilo.

V jedenáctičlenné tabulce skončil Třinec až šestý, s více než dvacetibodovou ztrátou na Vysoké Mýto a Jeseník. Je to jeho nejhorší umístění ve druhé lize, doposud v druhé nejvyšší soutěži skončil vždy do třetího místa.

BRANKY A NAHRÁVKY: 15. Mezník (Starý), 16. Havlín (Mezník), 28. Havlín (Bouček), 31. Starý, 36. Havlín (Starý), 38. Havlín – 22. Baron (Kantor), 28. Baron (Kantor), 31. Samek (Baron), 37. Baron (Očadlík), 38. Kantor (Očadlík). ŽK: Baron. Poločas: 2:0.

TŘINEC: Kreželok – Kantor, Baron, Buryan, Samek, Očadlík, T. Kisza, Godfryd, R. Kisza.