Co říká čínský horoskop, číslo 18 a kartářka pro Gorolii

REGION Podle čínského horoskopu začne 16. února rok zemního Psa. Každý ví, že jde o přátelské, věrné, loajální a oddané znamení. 18 v datu varuje před materialismem a na Gorolii před závistí.

„Pes je neúprosný hlídač svěřeného území, rodiny a majetku. Má vysoce vyvinutý smysl pro povinnost a poctivé jednání. Charakterizuje ho upřímnost, pracovitost, loajalita, laskavost a obětavost,“ uvádí Andrew Urbiš přezdívaný Šaman.

Také výrazný smysl pro pravdu a spravedlnost. Je věrný svým zásadám, a to i proti obecnému mínění. V jeho znamení se narodil Sokrates i Masaryk.

Rok zemního psa povede k prozření z falešných ideí, k hledání a nastolení rovnosti a spravedlnosti. „Poroste vliv liberální politiky, odpor proti mocenskému útlaku a přichází řada revolučních změn,“ dodává Andrew.

V numerologii značí číslo 18 duchovně-materiální konflikt neboli materialismus snažící se ze všech sil zničit duchovní schránku povahy. V některých případech dochází dokonce k využití válek nebo jiného konfliktu k získání moci a peněz.

Jediným způsobem, jak zmírnit vliv osmnáctky na život, je oplácet opačnou mincí. Zkusit láskou a štědrostí porazit nenávist a lakotu, dobrem zlo, přívětivostí a čestností krutost a nečestnost.

Dobrá zpráva podle kartářky Martiny je, že na Gorolii bude přibývat lidí, kteří se budou snažit spojovat, podporovat společenství, utužovat obecní, sousedské a všeobecně mezilidské vztahy.

Bude přibývat těch, kteří se začnou ohlížet zpět a čerpat ze života svých předků, vracet se ke klidnějšímu a méně konzumnímu způsobu žití.

Ale rok 2018 bude také rokem zkoušek. Ony pověstné boží mlýny konečně začnou mlít. Semelou postupně ty, kteří nepochopí, že závist, zloba, naschvály a podvody ve své podstatě neničí život jen okolí, blízkým, prostě všem, ke kterým směřují, ale především jejich „autorům“. Nyní to konečně pocítí. To, co vysílají, se jim začne vracet jako bumerang.

Komentáře