Další debakl. Cizinecká legie Litoměřic byla nad síly Třince

TŘINEC V prvním dějství se třinečtí futsalisté statečně drželi, po změně stran je však profesionální Litoměřice zcela rozleptaly a uštědřily jim potupný debakl.

SKP OCEL TŘINEC – GARDENLINE LITOMĚŘICE 1:9

Favorit našel způsob jak pokořit brankáře Sikoru až v 15. minutě. Po půli ale na koni nebyl, protože Polášek ze standardní situace střelou pod břevno vyrovnal.

„První poločas jsme konečně odehráli tak jak se o záchranu hrát má. Hosté byli pochopitelně lepší a měli více brankových příležitostí, ale my jsme jezdili a na palubovce nechali opravdu všechno,“ podotkl Ondřej Kreželok, místopředseda klubu a brankář číslo dvě.

Po obrátce hostům přišla k duho šťastná branka a vzápětí se prosadili ještě jednou. Domácí se už nezvedli, uklidněný favorit jim naložil a vyhrál přesvědčivě 1:9.

„Po nerozhodném poločase jsme ale opět úplně nesmyslně odešli. Opět jsme ve dvou dvouminutových intervalech inkasovali, tentokrát ale dokonce pět branek za devět minut, což nepotřebuje komentář. Výsledek hovoří jasně, přesto si myslím, že je až zbytečně krutý, protože k hostům se odrazil snad každý míč a dávali laciné branky. My už můžeme jen poctivě pracovat, tak jak jsme konečně začali a věřit v zázrak podobný tomu loňskému,“ dodal Kreželok.

Na desátou příčku znamenající záchranu Třinečtí ztrácejí pět bodů a navíc mají s Českou Lípou horší vzájemné zápasy.

BRANKY A NAHRÁVKY: 20. Polášek (Blahut) – 15. Fabricio (Záruba), 23. Taverna (Záruba), 23. Krok (Hrdý), 28. Krok (Taverna), 29. Taverna (Vagnao), 30. Rafael (Fabricio), 37. Rafael (Fabricio), 38. Vagnao (Šimon), 40. Fabricio (Vagnao). Rozhodčí: Filipský, Molík, Tomeš. ŽK: Polášek – Krok. Poločas: 1:1.

TŘINEC: Sikora – Blahut, Hudzieczek, Opluštil, Mikyska, Samek, Baron, Buryan, Polášek, Kantor, Cieslar.

LITOMĚŘICE: Vavrek – Taverna, Záruba, Matheus, Hrdý, Fabricio, Rafael, Vagnao, Krok, Tichý.

Komentáře