Našlo se stěně. V Radvanově. Nechybí někomu?

JABLUNKOV Zatoulané asi dvouměsíční štěně odvezla včera okolo 22 hodin jablunkovská městská policie do záchytných kotců v Návsí. Nechybí někomu?

Pravděpodobně jde o křížence border kolie. Bude dobře, když se co nejrychleji najde majitel, popřípadě někdo, kdo by si vzal pejska domů i s tím rizikem, že mu nemusí zůstat, když se objeví vlastník. Třepe se tam totiž zimou.

Záchytná stanice není uzpůsobená pro psí bezdomovce jako útulek. Pouze bouda a beton, bez nějakých dek a podložek na zahřátí.

Před dvěma dny zde pracovníci obecního úřadu v Návsí umístili i zhruba pětiletou fenku – zřejmě křížence také border kolie a labradora. Musela žít do té doby v rodině, protože jednak teskní a jednak je vychovaná, hodná, bez problémů jezdí v autě, chodí na vodítku, jen kočky nemusí.

I ona hledá buď majitele, nebo nový domov. Pokud vám chybí parťák, v záchytné stanici je ještě dalších několik psů a opravdu tam nemají „na růžích ustláno“. Kdybyste chtěli o nich vědět víc, fotky a něco o jejich povaze najdete zde.

Kontakt: Telefon na pana ošetřovatele je 725 140 358  – Jan Macoszek.

Jana

Komentáře