Finále play-off krajské ligy: Nenasytní Vlci rozsápali karvinské Býky

ČESKÝ TĚŠÍN V Historický úspěch v podobě postupu do finále play-off Wolves Český Těšín přikrášlili vítězstvím nad Karvinou. Další zápas je na pořadu zítra v Karviné.

HC WOLVES ČESKÝ TĚŠÍN – HC BÝCI KARVINÁ 7:3 

Jak na bezbrannou kořist se vrhli hokejisté Českého Těšína na svého soupeře. Karvinští nevěděli, kam dříve skočit a po několika minutách hry byli doslova zralí na ručník.

Český Těšín vedl 4:0 a v závěru úvodní třetiny potěšil vyprodané hlediště dalšími dvěma góly. Šest nula po první třetině.

Ve zbytku utkání se namlsaní příznivci kanonády nedočkali. Vlci zvolnili tempo a ke slovu se začali dostávat Býci. Dvěma góly snížili na 6:2, posléze domácí přidali sedmý zásah. Po druhé třetině platil stav 7:2.

V posledním dějství se skóre měnilo jen jednou, a to zásluhou hostů. Vlci v průběhu utkání pohrdli dvěma trestnými stříleními.

V první třetině nám tam spadlo všechno, na co jsme sáhli. V dalším průběhu střetnutí jsme si snažili hlídat náskok. Očekávám, že to bude velmi těžká série, ale my se ji pokusíme ukončit co nejdříve. Děkujeme za podporu skvělým příznivcům, kteří nás ženou dopředu,“ řekl kapitán Českého Těšína Daniel Smuž.

Zítra se hraje v Karviné, další zápas je na pořadu ve středu v Českém Těšíně.

Komentáře