TŘINEC Ve čtvrtek fandové Ocelářů před velkoplošnou obrazovkou na třineckém náměstí Svobody slavili, den poté museli skousnout porážku. Byl u ní i spíkr v kotli Ocelářů David Kusnierz.

Liberec je těžký soupeř. Pevně věřím, že v domácích zápasech uspějeme a pak vyrazíme do Liberce. Chtěl jsem tam jet na druhý zápas, ale musel jsem do práce. Příští pátek si beru dovolenou,“ hlásil David Kusnierz.

Zápasy na velkoplošné obrazovce na náměstí po oba dva dny sledovalo několik set diváků. „Čekal jsem, že lidí bude více. Ale ti, co přišli, fandili dobře. V pondělí se vidíme na zimáku,“ dodal Kusnierz.

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC – HC OCELÁŘI TŘINEC 3:1

Pomyslný chleba se lámal v prostřední periodě, kdy si Tygři vytvořili dvoubrankový odstup.

Do zápasu jsme šli s cílem opět uspět. Škoda přesilových her, opět jsme měli šance, bohužel nám to tam nespadlo. Musíme se více tlačit do brány,“ řekl útočník Tomáš Marcinko, autor jediné trefy poražených.

BRANKY A NAHRÁVKY: 27. Filippi (M. Kvapil), 29. L. Hudáček (Lenc), 58. Vlach (L. Krenželok, Šmíd) – 38. Marcinko (Růžička). Rozhodčí: Šír, Pražák – Lhotský, Ondráček. Vyloučení: 7:4, Vlach, 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 7 500 (vyprodáno). Třetiny: 0:0, 2:1, 1:0. Stav série: 1:1.

LIBEREC: Will – Kolmann, Derner, Hanousek, Šmíd, Stříteský, Ševc, Doherty – Lenc, L. Hudáček, Birner – Valský, Filippi, Kvapil – Zachar, Jelínek, Krenželok – Ordoš, Redenbach, J. Vlach.

TŘINEC: Hrubec – Roth, Gernát, Musil, Galvinš, Doudera, Dravecký, Husák – Růžička, Vrána, Chmielewski – Hrňa, Marcinko, Werek – Svačina, Polanský, Adamský – O. Kovařčík, M. Kovařčík, Cienciala.

 

Komentáře