TŘINEC V osmifinále play-off to šlo třineckým florbalistkám doslova jak po másle. S Jihlavou se nepáraly, vyřídily ji ve dvou zápasech po výsledcích 11:1 a 7:1. „Přiznám se, že jsem takhle jednoznačnou sérii nečekala,“ prohlásila třinecká brankářka Dagmar Velčovská.

I když jsme sérii s Jihlavou vyhráli s poměrně jednoznačnými výsledky, Jihlava nám nedala nic zadarmo a hlavně druhý zápas byl náročný. Doma na Vysočině hrál soupeř mnohem aktivněji, nepříjemněji a víc do těla. Oba zápasy jsme si ale pohlídali a díky tomu jsme zase o něco lépe připravené na Hradec,“ řekla kapitánka třineckého družstva Petra Bieleszová.

S Hradcem to bude úplně jiná káva, což si ostatně třinecká útočnice moc dobře uvědomuje. „Hradec bude rozhodně těžším soupeřem. Očekávám, že zápasy s Hradcem budou ve vysokém tempu a o výsledku budou rozhodovat maličkosti. Věřím ale, že máme větší chuť tuto sérii vyhrát a postoupit. Připravené jsme a rozhodně na to máme. Už se jen stačí před zápasy dobře vyspat, nepovolit v odhodlání a vlítnout na to po hlavě. Doufám, že s námi i naši fanoušci,“ poprosila Bieleszová příznivce o podporu.

FBC OSSIKO TŘINEC – SK JIHLAVA 11:1

BRANKY A NAHRÁVKY: 4. Havlová (Dembská), 5. Wojnarová (Zetková), 9. Zetková, 13. Zetková (T. Martynková), 17. Zoubková (Skalíková), 27. Gibiecová, 37. Šibrová (Skalíková), 47. Bieleszová (Zetková), 53. T. Martynková (Wojnarová), 54. Kawuloková (M. Martynková), 60. Šnajdrová (Mišúnová) – 38. Syslová (Sedláčková). Rozhodčí: Jekielek, Pustówka. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. Diváci: 175. Třetiny: 5:0, 2:1, 4:0.

TŘINEC: Velčovská (41.Turoňová) – Zetková, Gibiecová, Skalíková, Šnajdrová, Giecková, Wojnarová, Franková, Copanidisová, Bieleszová, T.Martynková Zoubková, Kawuloková, Dembská, M.Martynková, Havlová, Šibrová, Mišúnová. Trenér: Jiří Kajfosz

SK JIHLAVA – FBC OSSIKO TŘINEC 1:7

BRANKY A NAHRÁVKY: 12. Korešová (Bednářová) – 6. Zetková (Wojnarová), 18. M. Martynková (Havlová), 21. Šibrová (Šnajdrová), 32. Havlová (Copanidisová), 45. Bieleszová (Gibiecová), 46. Franková (Copanidisová), 50. Šibrová (Mišúnová). Rozhodčí: Kučera, Štěcha. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Diváci: 52. Třetiny: 1:2, 0:2, 0:3.

TŘINEC: Velčovská (46. Szwanczarová) – Zetková, Gibiecová, Skalíková, Šnajdrová, Giecková, Wojnarová, Franková, Copanidisová, Bieleszová, T. Martynková Zoubková, Kawuloková, Dembská, M. Martynková, Havlová, Šibrová, Mišúnová. Trenér: Jiří Kajfosz.

 

Komentáře