Fotbalový Třinec podlehl Votrokům a je opět poslední

TŘINEC Fotbalisté Třince nestačili na oslabený Hradec Králové a po druhém nezdaru v řadě spadli na poslední místo.

FC HRADEC KRÁLOVÉ – FK FOTBAL TŘINEC 1:0

Votroky kosily zdravotní trable, takže žádná jízda jako na jaře, kdy Třinec spláchli 5:1, to v jejich podání tentokrát nebyla.

Po změně stran však vyvinuli tlak a vynutili si pokutový kop, který nekompromisně proměnil Černý.

Třinečtí se rivalovi herně vyrovnali, jenže po dvou nadějných výsledcích, kdy už se zdálo, že se konečně blýská na lepší časy, se vrátili do starých kolejí – v posledních dvou duelech neproměnili své příležitosti a nezabodovali.

Reprezentační přestávku fotbalisté Třince stráví na posledním místě s pětibrankovou ztrátou na desátou příčku. Poté je čekají dva domácí zápasy pravdy – s Chrudimí a Vlašimí. V obou duelech budou hrát o to, aby na jaře zůstali ve hře o záchranu…

BRANKA: 62. M. Černý z pen. Rozhodčí: Mikyska – Pelikán, Batík. ŽK: Miker, Urma, Jukl, Martinec, Kopečný, Ottmar, Da Silva – Čelůstka, Šumbera, Bedecs, Hejný. ČK: 90. Da Silva. Diváci: 912. Poločas: 0:0.

HRADEC: Ottmar – Kopečný, J. Pokorný, Martinec, Urma – Janoušek (46. Vorobjev), Jukl – Miker (77. Hynek), M. Černý, Martan (87. Kvída) – W. Da Silva.

TŘINEC: Adamuška – Kušnír (23. Schwendt), M. Čelůstka, Bedecs, Janoščín – Janošík, R. Vaněk I., Weber, Šumbera – Omasta – Hejný (75. Dedič).

Komentáře